Монтаж проводу, грозозахисного тросу та ОКГТ

01
04

Роботи з монтажу проводу ТОВ «Хорос» виконує методом «під тяжінням», застосовуючи спеціальне обладнання виробництва всесвітньовідомого виробника Tesmec (Італія).

При застосуванні сучасної технології монтажу «під тяжінням» провід протягується по верху наявних опор, не торкаючись поверхні землі або будь-яких інший перешкод. Провід не ушкоджується, на всіх стадіях прокладки він знаходиться в повітрі, не утворюється ніяких тріщин і зазорів. Даний метод застосовується на будь-яких поверхнях, в будь-якому місці. Організовуються дві точки - одна - для натяжної машини, інша - для гальмівної машини. Відстань між точками від кількох до десяти-дванадцяти кілометрів.

Обладнання, що є у розпорядженні у ТОВ «Хорос», дозволяє здійснювати монтаж будь-яких проводів ліній електропередач, включаючи: провід з алюмінієвого сплаву (AAAC), алюмінієвий композитний посилений провід (ACAR), сталеалюмінієвий провід (ACSS), провід з композитним сердечником (ACCC)та волоконно-оптичний кабель, такий як ОКГТ.

Натяжні та гальмівні машинипотужністю від 25 кН до 180 кН, а також додаткове обладнання, спеціальні інструменти та власна лабораторія для тестування дозволяють проводити роботи з: 

  • монтажу проводу на лініях електропередачі високої та надвисокої напруги (магістральні лінії), виконуючи тяжіння від 1 до 6 проводів на одну фазу за один прохід;
  • монтажу проводу на лініях електропередачі середньої напруги (розподільчі лінії);
  • монтажу оптико-волоконних кабелів (ОКГТ);
  • монтажу силових кабелів;
  • зворотного змотування проводів на існуючих лініях електропередачі під час реконструкції;
  • заміни грозозахисного тросу на ОКГТ.

Спеціальна техніка дозволяє проводити роботи в умовах наведеної напруги.

Виробнича потужність ТОВ «Хорос» з монтажу сталеалюмінієвого проводу складає понад 300 км проводу на місяць.