Про компанію

ТОВ "Хорос" - сучасна компанія, що динамічно розвивається , заснована в 2001 році, з широким спектром діяльності в галузі будівництва та проектування

Ми завжди раді співпраці, а наша команда професіоналів забезпечить втілення в життя ваших проектів!

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Про компанію | Horos.ua
Більше 17 років на ринку України
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Про компанію | Horos.ua
Більше 120 співробітників в компанії
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Про компанію | Horos.ua
Повний цикл виробництва
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Про компанію | Horos.ua
Власна антикорупційна програма

Корпоративна відповідальність

Завдяки широкій співпраці зі світовими виробниками енергетичного обладнання

Компанія представляє широкий спектр обладнання для енергетики, а також виконує його монтаж і гарантійне обслуговування.

Досвід і професіоналізм

Матеріально-технічна база підприємства забезпечує повний цикл виробництва, постачання та виконання будівельно-монтажних робіт: від виробництва залізобетонних виробів, металоконструкцій будь-якої складності – до будівництва об’єктів "під ключ".
Завдяки розгалуженій співпраці зі всесвітньо відомими виробниками енергетичного обладнання компанія представляє широкий спектр енергетичного устаткування з професійним монтажем та гарантійним обслуговуванням.
Налагоджена система організації виробництва та система контролю якості робіт, що виконуються, дозволяють оптимізувати виконання поставлених завдань та забезпечити їх реалізацію у задекларовані терміни та з дотриманням національних та міжнародних стандартів.
Досвід і професіоналізм менеджерів та всього колективу компанії є запорукою високих результатів роботи, відображених в таких основних критеріях як якість, безпека, екологічність, що забезпечують реноме компанії як надійного та стабільного учасника на ринку будівельних технологій, обладнання та послуг.

З нами працюють

Про ступінь попиту на послуги підприємства говорить щорічне зростання обсягів виробництва, імена і географія клієнтів з Європи, Азії та СНД.